(Оформлення дозволу на експлуатацію РЕЗ та випромінювальних пристроїв)

За наявності частот у організації або підприємства (якщо тільки організація не є спецкористувачем, згідно Закону України «Про радіочастотний ресурс України»), після покупки радіостанцій і отримання сертифікату якості на них, необхідно зареєструвати радіостанції в Державній інспекції електрозв'язку за місцем перебування і експлуатації радіовипромінювальних засобів , а також отримати Дозволи на експлуатацію РЕЗ.

    За кожен радіовипромінювальний засіб необхідно проводити оплату податку на смугу частот у податковій інспекції за місцем обліку підприємства (організації).

     Залежно від кількості радіозасобів і на який термін оформляється дозвіл  розраховується вартість послуги. Ставка податку на смугу радіочастот фіксована, її вартість Ви можете дізнатися у податковій інспекції за місцем обліку.

    ПП "Радіобум" надає послугу з оформлення Дозволів на експлуатацію радіостанцій (РЕЗ), як первинної реєстрації, так і продовження дії Дозволів на експлуатацію по м. Києву та Київській області.

     Заповнивши форму-заявку, Ви отримаєте рахунок-фактуру на оплату наших послуг.

   Час отримання Дозволів на експлуатацію радіовипромінювальних пристроїв становить від 20 календарних днів з моменту надходження грошових коштів на розрахунковий рахунок ПП "Радіобум".